Kim jesteśmy?

Projekt GIPSI.PL to grupa programistów oraz elektroników z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Widząc wzrost zapotrzebowania na rozwiązania lokalizacji oraz monitoringu pojazdów przy wykorzystaniu technologii GPS i GSM postanowiliśmy stworzyć własny system informatyczny, którego zaletą jest lokalizacja platformy w Polsce, niewielka cena oraz dostarczanie usługi bez zbędnych formalności.Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź najczęsciej zadawane pytania.


 • Po jakim czasie od zamontowania lokalizatora w moim pojeździe będzie on widoczny w systemie ?
  Urządzenia są wysyłane w pełni skonfigurowane i aktywne dlatego po uruchomieniu natychmiast są widoczne w naszym systemie.

 • Jak zamówić usługę wraz z lokalizatorem ?
  Zamówienie odbywa się przez nasz sklep internetowy, na stronie na której właśnie jesteś. Aby przejść do zakupu naszego produktu przejdź na zakładkę "Kup"

 • Czy po zakupie Państwa urządzenia muszę rejestrować kartę SIM na swoje dane ?
  Nie, nasz lokalizator nie wymaga rejestrowania czegokolwiek. Usługa wraz z lokalizatorem dostarczana jest w pełni skonfigurowana i gotowa do działania. Nie wymaga także przez użytkownika doładowywania karty czy opłacania czegokolwiek związanego z transmisją danych.

 • Czy do obsługi aplikacji potrzebne jest dodatkowe oprogramowanie ?
  Nie, do korzystania z systemu GIPSI wystarczy zwykła przeglądarka Internetowa oraz dostęp do Internetu. Uruchomienie strony GIPSI na urządzeniach mobilnych również nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji.

 • Czy GIPSI działa na terenie całej Unii Europejskiej ?
  Tak, pakiet w wariancie UE pozwala na działanie naszej usługi na terenie całej Unii Europejskiej oraz dodatkowych państw niebędących członkami UE. Pełny wykaz państw objętych zasięgiem naszej usługi znajduje się w opisie na stronie głównej.

 • Czy faktycznie pozycja pojazdu na mapie odświeżana jest co 10 sekund ?
  Tak, dla lokalizatorów znajdujących się na terenie RP jak i Europy pozycja na mapie odświeżana jest w odstępach 10 sekundowych. W takich samych też dostępna jest w historii przebytych tras.Napisz do nas

Dane teleadresowe

GIPSI Sp. z o.o.

ul. Składowa 17
41-500 Chorzów

tel. +48 32 348 04 20

NIP: 6272785685
REGON: 525855554

Pod podanym powyżej adresem znajduje się biuro firmy. Nie prowadzimy salonu handlowego.
Zakup produktów realizowany jest wyłącznie wysyłkowo poprzez sklep online dostępny na naszej stronie.