Urządzenia GPS
do systemu monitorowania pojazdów

Oferujemy urządzenia GPS firmy Teltonika, światowego lidera w zakresie rozwiązań telematycznych. Stawiamy na prostotę oraz łatwość zarówno w montażu jak i użytkowaniu oferowanych urządzeń.Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań znacząco usprawnia zarządzanie flotą. Korzystając z lokalizatorów Teltonika GPS, klienci zyskują dostęp do precyzyjnych danych o lokalizacji swoich pojazdów w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie to poprawia bezpieczeństwo i kontrolę. Urządzenia systemu monitorowania pojazdów umożliwiają zarządzanie danymi, co przekłada się na większą efektywność operacyjną. Klientom GIPSI oferujemy także prostą integrację z e-TOLL, która umożliwia przesyłania danych do Ministerstwa Finansów.


Bezproblemowy pobór opłat za przejazd

Urządzenia GPS do monitorowania aut marki Teltonika bez trudu współpracują z e-TOLL. Integracja opiera się na przesyłaniu do systemu niezbędnych danych lokalizacyjnych. Na ich podstawie klienci GIPSI otrzymują od odpowiedzialnego za opłaty drogowe podmiotu faktury za przejazdy. Funkcjonalność ta znacząco usprawnia proces rozliczeń i zmniejsza ryzyko błędów. Nasza propozycja jest nieocenione przede wszystkim dla firm transportowych i spedycyjnych.

Integracja z systemem opłat drogowych e-TOLL i urządzanie GPS do monitorowania pojazdów marki Teltonika to podstawa nowoczesnej logistyki.

Zachęcamy do zakupu rozwiązań GIPSI!Bądź gotów na przyszłość
z technologią 4G LTE

Już teraz wybierz urządzenie, które posłuży Ci przez wiele lat*


* - Planowanie wyłączenie sieci 2G i przejście na 4G LTE w Polsce to 2030r.Pozostałe urządzenia

Urządzenia zgodne ze standardem 2G

Które urządzenie wybrać?

Porównaj najważniejsze cechy wszystkich oferowanych urządzeń.